Informacje i Zamówienia: 607 900 707   |  782 485 065  

DEKIN - Twoja sprawdzona firma od Kompozytu

Wykreuj z Nami idealną przestrzeń wypoczynkową!

Historia firmy istniejacej od 2017 roku

| O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której działalność skupia się wokół sprzedaży produktów kompozytowych. Nasze początki sięgają 2017 roku, a profil podjętej działalności był odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na produkty do wykończenia tarasów, które byłyby alternatywą dla bardzo popularnego wówczas gresu, drewna czy kostki brukowej. Zapoczątkowaliśmy dystrybucję deski tarasowej z kompozytu pochodzącą głównie od polskich producentów, która bardzo szybko uzyskała opinię materiału trwałego, łatwego w utrzymaniu, a przy tym atrakcyjnego wizualnie.

Odpowiadamy na wasze oczekiwania

| Rozszerzanie oferty

Obecnie nadal naszym priorytetem jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, dlatego systematycznie poszerzamy gamę produktów. Aktualnie oprócz deski tarasowej kompozytowej proponujemy także deski ogrodzeniowe, deski elewacyjne, balustrady – zapewniając jednocześnie dostępność do wszelkich elementów montażowych, niezbędnych do wykonania całości prac wykończeniowych. Kładziemy nacisk na to, żeby nasze produkty odpowiadały indywidualnym potrzebom inwestorów – wykonujemy deski na podany przez klienta wymiar! Szczególną pozycją w naszej ofercie są ultra nowoczesne i eleganckie paleniska ogrodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią niepowtarzalną atmosferę w Twojej przestrzeni wypoczynkowej.

Udzielamy wielu cennych informacji

| Doradztwo i konsultacje

Od wielu lat doradzamy naszym klientom – podpowiadamy jak zmierzyć taras, schody, jak prawidłowo dobrać elementy montażowe, przeliczamy ilości potrzebnych produktów i udzielamy wielu cennych informacji i rad. Potrzebujesz konsultacji – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jestem bardzo zadowolony z jakości produktów firmy DEKIN – moje zamówienie zostało dostarczone w ciągu 48 godzin, a zaangażowanie jakie wkładają w obsługę klienta, naprawdę się wyróżnia. Ponadto do samego końca wspierają swojego klienta.
Paweł Tekla
Gdańsk
Firmy DEKIN łączy w sobie profesjonalizm, kreatywność, dbałość o detale oraz wysoką jakość wykonania. Polecam wszytskim wykonawcom.
Robert Cieślik
Warszawa firma BULLGO
Bezpłatna wysyłka

Przy zamówieniach 10 000 PLN

Szybka realizacja

Wysyłka do 7 dni roboczych

Dostawy zagraniczne

Oferta dla krajów UE

Bezpieczne płatności

PayPal / MasterCard / Visa

Co mówią nasi Klienci
0 opinii