Informacja i Zamówienia: 607 900 707   |  782 485 065  

DEKIN - Twoja sprawdzona firma od tarasów

Jesteśmy po to, aby Twój taras był jeszcze piękniejszy i trwalszy, zawsze w rozsądnej cenie.

Historia firmy istniejacej od 2011 roku

| O NAS

Firma Dekin od 2011 r. zajmuje się dystrybucją kompozytu drewna do budowy tarasów i ogrodzeń. Dostarczamy rozwiązania które trwale odmieniają domy i ogrody . Analizując potrzeby rynku i zwiększając gamę produktów staliśmy się marką rozpoznawalną na rynku Polskim.

Zapewniamy stałą dostępność proponowanych przez nas produktów, szybką dostawę, fachowe doradztwo. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, sugerując optymalne i fachowe rozwiązania.

Trochę już zrealizowaliśmy

| DOŚWIADCZENIE

10 letnie doświadczenie w sprzedaży wyrobów z kompozytu drewna, fachowe doradztwo i najwyższa jakość obsługi klienta.
Oferowane przez nas profile produkowane są Polsce. Dzięki temu możemy bardzo szybko reagować na wymagania klientów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasze deski produkujemy pod wymiar, bez ograniczeń wymiarowych.

Szukamy najlepszych rozwiązań

| ROZWIĄZANIA

Nasze systemy tarasowe kompozytowe  powstały z myślą o najwyższym  komforcie użytkowania – bez konieczności malowania czy renowacji. Kompozyt drewna swoim wyglądem  przypomina drewno, ale zdecydowanie  różni się od niego swoimi właściwościami.. Dzięki połączeniu wszystkich naszych starannie wyselekcjonowanych komponentów  deska kompozytowa  nie absorbuje wody, przez co staje się bardzo wytrzymała na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie wymaga konserwacji ani impregnacji.

Jestem bardzo zadowolony z jakości produktów firmy DEKIN – moje zamówienie zostało dostarczone w ciągu 48 godzin, a zaangażowanie jakie wkładają w obsługę klienta, naprawdę się wyróżnia. Ponadto do samego końca wspierają swojego klienta.
Paweł Tekla
Gdańsk,
Firmy DEKIN łączy w sobie profesjonalizm, kreatywność, dbałość o detale oraz wysoką jakość wykonania. Polecam wszytskim wykonawcom.
Robert Cieślik
Warszawa firma BULLGO
Bezpłatna wysyłka

Przy zamówieniach 5 000 PLN

Szybka realizacja

Wysyłka do 7 dni roboczych

Dostawy zagraniczne

Oferta dla krajów UE

Bezpieczne płatności

PayPal / MasterCard / Visa